Hakkımızda

Umutser servis taşımacılığı Limited şirketi 2001 yılında şahıs firması olarak kurulmuş 2006 yılında da LTD ŞTİ olarak kurumsallaşmıştır. İçinde bulunduğumuz sektörde kalite ve iş güvenliğinden ödün vermeden ekonomik ve pratik çözümlerle teknik ve ticari yenilikler ile müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmektir.

Kalite; Belirlenen şartlar altında ve belirlenen bir zaman süresi içinde istenilen fonksiyonları yerine getirebilme kabiliyetidir. Kalite; Bir ürünün kullanım uygunluğunu belirleyen özelliklerinin tümüdür. Kalite; Herhangi bir ürünün sınıfının özelliklerinin insan topluluklarının istek potansiyelini karşılayabilme derecesidir.

Kalite; Önceden tespit edilmiş olan spesifikasyonlar ya da standartlara göre üretim yapma olgusudur. Alıcı tarafından aranılan belirli şartları en iyi karşılayan anlamında kullanılan “Kalite” kısaca “amaçlara uygunluk derecesi” olarak tanımlanabilmektedir.

İşte bu tanımlardan hareketle, kalite politikamız, istenileni istenilenden daha iyi şekilde, istenilenden daha kısa sürede, istenilenden daha iyi konumda yapabilmeye çalışmaktır. İşten önce insandır felsefemiz ve bu nedenle “Önce Can Güvenliğidir, ilkemiz. İş güvenliği ile ilgili firmamız, iş güvenliği iç tüzüğüne uygun olarak çalışanlarının iş güvenliği ve işçi sağlığı konusunda eğitmeyi ve eğitimler doğrultusunda gerekli tedbirleri almayı bir sorumluluk olarak bilmektedir.