if (in_array(travesia_get_theme_option('menu_style'), array('left', 'right'))) { get_template_part 'custom' && !travesia_is_layouts_available()) $travesia_header_type = 'default'; get_template_part( "templates/header-{$ Class scheme_xxx need in the html as context for the error! This is a CURE. This is my OPEN SOURCE CURE. This is an open invi­ta­tion to take part in the CURE. CURE, in dif­fer­ent cul­tures, means dif­fer­ent things. There are cures for the body, for spirit, for com­mu­ni­ca­tion. Grab the infor­ma­tion about my dis­ease, if you want, and give me a CURE: cre­ate a video, an art­work, a map, a text, a poem, a game, or try to find a solu­tion for my health prob­lem. Artists, design­ers, hack­ers, sci­en­tists, doc­tors, pho­tog­ra­phers, video­mak­ers, musi­cians, writ­ers. Any­one can give me a CURE.

Umutser servis taşımacılığı limited şirketi 2001 yılında şahıs firması olarak kurulmuş 2006 yılında da LTD ŞTİ olarak kurumsallaşmıştır. İçinde bulundugumuz sektörde kalite ve iş güvenliginden ödün vermeden ekonomik ve pratik çözümlerle teknik ve ticari yenilikler ile müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmektir.

Kalite;Belirlenen şartlar altında ve belirlenen bir zaman süresi içinde istenilen fonksiyonları yerine getirebilme kabiliyetidir. Kalite;Bir ürünün kullanım uygunluğunu belirleyen özelliklerinin tümüdür. Kalite;Herhangi bir ürünün sınıfının özelliklerinin insan topluluklarının istek potansiyelini karşılayabilme derecesidir.

Kalite;Önceden tespit edilmiş olan spesifikasyonlara ya da standartlara göre üretim yapma olgusudur. Alıcı tarafından aranılan belirli şartları en iyi karşılayan anlamında kullanılan “Kalite” kısaca “amaçlara uygunluk derecesi” olarak tanımlanabilmektedir.

İşte bu tanımlardan hareketle, kalite politikamız, istenileni istenilenden daha iyi şekilde, istenilenden daha kısa sürede, istenilenden daha iyi konumda yapabilmeye çalışmaktır.İşten önce insandır felsefemiz ve bu nedenle “Önce Can Güvenliği”dir ilkemiz. İş güvenliği ile ilgili firmamız, iş güvenliği iç tüzüğüne uygun olarak çalışanlarının iş güvenliği ve işçi sağlığı konusunda eğitmeyi ve eğitimler doğrultusunda gerekli tedbirleri almayı bir sorumluluk olarak bilmektedir.

Sorularınız mı var ?

iletişime geçin

İletişim

Çiftehavuzlar mh özcan cad no: 66 osmangazi / BURSA
Tel & Fax : 0224 2732058
Gsm : 0532 7719779
info@umutser.com
umutser0392@hotmail.com

Hakkımızda

Tüm Hakları Saklıdır | Tescilli Marka | Umutser Turizm

Tasarım & Uygulama / Yesilbursa.com