PERSONEL TAŞIMACILIĞI

Günümüzün çok zor trafik koşulları içerisinde insanlarımızı sabahları işlerine, akşamları evlerine ve dolayısı ile bekleyen sevenlerine kavuşturmanın ne kadar ciddiyet isteyen bir uğraş olduğunun bilinci içerisindeyiz. Personel taşımacılığının titizlik ve ciddiyet isteyen bir iş olduğunun bilinci ile hareket ederek görevimizi en iyi şekilde yaptığımızın inancındayız. Bu nedenle müşterilerimize hizmet verirken her türlü tedbirimizi alarak sıfır hata ile çalışmayı taahhüt etmekteyiz. Şirketimiz kurulduğu yıldan bugüne kadar personel taşımacılığında kaliteli ve güvenilir hizmet sunmayı prensip edinmiş, sürekli daha iyi ve sıfır hata ile müşteri memnuniyetine odaklanmış, güler yüzlü kadromuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten onur duyar

 

ÖĞRENCİ TAŞIMA HİZMETİ

Öğrenci Servis hizmeti özel hizmet ve özel sorumluluktur. Bunun bilincinde olan umutser gelecegimiz olan çocuklarımızın güvenligini her unsurdan önde tutmaktadır. Araçlarımızın hepsi TSE standartlarına uygun olup her koltukta emniyet kemeri bulunmaktadır. standartlara uygun okul tasıtı yazıları mevcuttur. Dur lambası mevcut olup Araç kapılarımız otomatik olup sıkısmayı önleyen emnıyet tedbırlerı mevcuttur. Araçlarımız ögrenci servis araçları yönergelisine uygun olarak Mercedes  markadır.

 

TUR / ORGANİZASYON HİZMETLERİ
Umutser ekibi özellikle akademik/bilimsel organizasyonlar yani Kongre, Konferans türü etkinlikler üzerinde uzmanlaştığı için çok fazla detay ve hassasiyet gerektiren bu tür organizasyonlarda çok başarılı olmaktadır.
Özellikle yaratıcı çalışma gerektiren işlerde ise Umutser her zaman size beklediğinizden fazlasını sunmaya hazırdır.
Şehir içi ve Şehir dışına düzenlenen, toplantı, konferans, kongre, seminer, spor, tanıtım, davet ve özel organizasyonlarda 17 kişilikten 54 kişiliğe kadar araç temini ile taşıma hizmeti vererek organizasyonun bütünlüğünü sağlamak adına üstlendiğimiz taşıma hizmetini kusursuzca yerine getiriyoruz.

 

VİP HİZMETLER
Transferleriniz için farklı bir hizmet almak isteyen siz değerli müşterilerimize ve konuklarınıza, konusunda uzman, deneyimli, güvenilir ve özel olarak eğitilerek seçilmiş personelimiz ile hizmet vermekteyiz.
Transferler için hizmetinize sunduğumuz son model araçlarımız, yüksek kalite standartlarında donatılmış olup her çeşit konfora sahiptir.
Müşteri odaklı ve üstün nitelikli bu hizmetimizden yaralanmak için bizi arayabilirsiniz.

Sorularınız mı var ?

iletişime geçin

İletişim

Çiftehavuzlar mh özcan cad no: 66 osmangazi / BURSA
Tel & Fax : 0224 2732058
Gsm : 0532 7719779
info@umutser.com
umutser0392@hotmail.com

Hakkımızda

Tüm Hakları Saklıdır | Tescilli Marka | Umutser Turizm

Tasarım & Uygulama & SEO => Yeşil SEO